Welkom op de Jozefschool, Sinterklaas!

Welkom op de Jozefschool, Sinterklaas!

5 december was het weer een heel speciale dag. Sinterklaas bracht een bezoek aan de Jozefschool. Rond 8.45 verzamelden alle leerlingen van onze school zich aan de waterkant op het Stokkeland. Onder luid gezang van alle bekende sinterklaasliedjes kwam de Sint met zijn Pieten aanvaren. Sinterklaas werd toegesproken door onze directeur Antoine en ontving  een cadeautje omdat hij onze school al voor de twintigste keer bezoekt. Daarna liep de hele stoet naar school achter Sinterklaas aan waar de rest van het feestelijke programma plaats vond. De bovenbouwleerlingen vermaakten zich met surprises en Sint kwam met zijn Pieten hun groepen bezoeken. De onderbouw leerlingen bezochten Sint en de Pieten in de kleine gymzaal, waar liedjes gezongen werden en waar ze sinterklaas een handje konden geven. Het was weer een heerlijke en geslaagde Sinterklaasviering.

Binnenkort vindt u de foto’s in het fotoboek op deze website.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Jozefschool