Nominatie Cultuurschool Noord Holland 2018

Nominatie Cultuurschool Noord Holland 2018

Elk jaar wordt de Cultuurschool Noord-Holland gekozen. Hiermee worden scholen die zich inzetten voor compleet onderwijs met cultuureducatie, in het zonnetje gezet. Om de prijs te winnen moet cultuureducatie geïmplementeerd zijn in het onderwijsprogramma. Dat betekent dat er een mooi cultuuraanbod op school aanwezig is, dat er aandacht gegeven wordt aan cultuur in projecten en er samengewerkt wordt met culturele instellingen in de regio. Dit jaar is de Jozefschool genomineerd. Deze week is er iemand geweest om een filmpje te maken over cultuureducatie op onze school. Er zijn interviews geweest met meester Antoine, juf Claudia en 2 leerlingen uit groep 5. Er is gefilmd in de les van juf Iida en tijdens het boekjes sparen. Tijdens de finale op woensdag 30 mei zal het filmpje getoond worden, evenals de filmpjes van de andere 2 finalisten. Tot slot is ook het juichen van 7 groepen gefilmd. Dit filmpje wordt alleen getoond als we winnen… Duimen maar!!!


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Jozefschool